Recenzje o Uromexil

 • Patryk
  Po 40 latach po raz pierwszy zetknąłem się z objawami ostrego zapalenia gruczołu krokowego. Chodziłam do toalety 6-7 razy w nocy i każde oddawanie moczu było bardzo bolesne. Oprócz przepisanych antybiotyków lekarz zalecił kapsułki Uromexil. A pod koniec 2 tygodni przyjęcia spałem normalnie całą noc bez okresowego biegania do toalety.
  Uromexil
 • Tomasz
  Przez długi czas ignorowałem objawy zapalenia gruczołu krokowego. A ja nie chciałem iść do lekarza, wiesz, badanie per rectum nie jest przyjemną rzeczą. Próbowałem samodzielnie dobierać antybiotyki i NLPZ, ale efekt z nich nie wystarczał na długi czas. I tak postanowiłem zamówić Uromexil. Kapsułki pomogły całkowicie wyeliminować ból w pachwinie.
  Uromexil
 • Marek
  Długo żył z przewlekłym zapaleniem gruczołu krokowego. Zawsze obserwowany przez lekarza, ale objawy powracają okresowo. Ze względu na eksperyment postanowiłem zamówić Uromexil. W pierwszym tygodniu przyjmowania poprawił się stan zdrowia – ustąpiły bóle w pachwinie, przywrócono potencję. Planuję kontynuować przyjmowanie kapsułek zgodnie z instrukcją.
  Uromexil
 • Marek
  Zapalenie gruczołu krokowego dręczyło mnie przez 6 miesięcy. Zmieniłem już kilku lekarzy, ale przepisane schematy leczenia długo nie pomagają. Ani masaż, ani antybiotyki nie dały trwałej remisji. I zamawiam kapsułę Uromexil. Pierwsze 3 dni nie było żadnego efektu, ale 4 dnia poczułam, że ból w pachwinie się zmniejszył.
  Uromexil
 • Tomasz
  Kilka miesięcy temu miałam problemy z potencją. Jeśli seks się zdarzył, to wytrysk nie był przyjemny. był palący ból. Zdane testy na choroby przenoszone drogą płciową - wszystko jest czyste. Otóż zdecydowałem się na zakup Uromexil w celu normalizacji pracy prostaty. Potencja, podobnie jak moje życie seksualne, uległa poprawie. Planuję kontynuować picie kapsułek.
  Uromexil
Ocena użytkownika Uromexil
4.5
30